برگزاری کارگاه های دانش افزایی (ضیافت اندیشه استادان) دانشگاه صنعتی سهند تبریز

برگزاری کارگاه های دانش افزایی (ضیافت اندیشه استادان) دانشگاه صنعتی سهند تبریز
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه صنعتی سهند تبریز همچون سالهای قبل با برنامه ریزی دقیق و مشخص به همت دفتر هم اندیشی استادان دانشگاه صنعتی سهند تبریز و معاونت آموزش و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ؛ با حضور اعضای هیئت علمی برگزار گردید.
این دوره از ۳۱ شهریور ۹۵ در سالت جلسات شهید رجایی دانشگاه با مراسم افتتاحیه و با حضور رییس دانشگاه و مسول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه شروع و در ۹ مرداد ۹۵ به پایان رسید.
کارگاه هفت روزه دانش افزایی ویژه استادن دانشگاه صنعتی سهند تبریز با حضور ۷۰ نفر از استادان و نخبگان دانشگاهی در دو گروه مجزا و با دو موضوع تاریخ علم و تمدن اسلامی و اخلاق حرفه ای  با هدف ارتقاء سطح علمی ؛ و هم اندیشی بین استادان در دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار شد.
در این دوره ها  اساتید ارجمند جناب آقای دکتر گلشنی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در گرایش تاریخ علم و تمدن اسلامی و جناب اقای دکتر احد فرامرز قراملکی در گرایش اخلاق حرفه ای تدریس نمودند.
برگزاری نشست های هم اندیشی ؛ کرسی آزاد اندیشه با موضوع اقتصاد مقاومتی و سخنرانی در مورد بررسی میدانی جبهه مقاومت ٬ دیدار از خانواده معظم شهدا از جمله فوق برنامه های طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه صنعتی سهند تبریز می باشد.